Našli jste lepší cenu?

899 Kč s DPH

Skvěle hrající kovová sluchátka, výdrž až 4 hodin přehrávání, Bluetooth 4.1, intuitivní ovládání na sluchátkách, funkce handsfree, magnetické špunty

Detaily

Není skladem

BML E-series Binks – Bezdrátové pecky nabité technologií

Lépe. Víc. Hlasitěji. ( Better. More. Louder.) Hodnoty značky BML se v bezdrátových špuntech Binks odráží při poslechu každého songu. Model E-series Binks skvěle ozvučí vaše sportovní aktivity i každodenní cesty městem. Špunty mají zabudovaný mikrofon, takže je můžete navíc využít i jako handsfree. Telefon nehledejte, příchozí hovory přijmete jedním tlačítkem přímo ze sluchátek.

Bezdrátové pecky nabité technologií

Svoboda bez kabelů

Zbavte se věčně plandajících kabelů a nechte oblíbenou hudbu proudit ke svým uším skrze Bluetooth 4.1 s dosahem až 10 metrů. Díky podporovaným kodekům jako je A2DP, speciálně vyvinutý pro přenos audia, nebo EDR zvyšující maximální datový tok, vyzní vaše songy naplno. Obě sluchátka jsou magnetická, takže při přenášení nemusíte řešit, kam s nimi – prostě je secvaknete jako přívěšek a pověsíte třeba kolem krku.

Svoboda bez kabelů

Energie i na dlouhý playlist

BML E-series Binks jsme vybavili kvalitní Li-ion baterií s dlouhou životností i výdrží. Na jedno nabití sluchátka zvládnou hrát až 4 hodiny. Klidně je vezměte na svůj další dlouhý běh, výlet na kole nebo si poslechem zpříjemněte pracovní dobu. Když šťáva přece jen dojde, připojte přibalený microUSB kabel a za méně než 90 minut máte opět 100 % baterky na další zábavu.

Funkční design i ovládání

Při navrhování BML E-series Binks jsme mysleli na maximální jednoduchost. Vzhled je minimalistický, takže padne ke každému sportovnímu a pracovnímu outfitu. Praktický ovladač s mikrofonem vám umožní jedním stiskem přepínat skladby, vypínat nebo zapínat sluchátka, přijímat hovory a samozřejmě upravovat hlasitost.

Magnety na sluchátkách

Ve chvíli, kdy sluchátka nepoužíváte, je díky magnetům jednoduše secvakněte kolem krku. Žádné zamotané kabely v kapse, žádná ztracená sluchátka.

Magnety na sluchátkách

Více zdrojů

Využijte funkce Multipoint a připojte se ke sluchátkům s více zařízeními současně.

Více zdrojů

Ovládání na sluchátkách

Už žádné „lovení“ telefonu po kapsách. Ovládejte hudbu a přijímejte hovory přímo na ovladači sluchátek.

Ovládání na sluchátkách

Kvalitní materiál

Sluchátka mají prémiové kovové zpracování.

Kvalitní materiál

Bezdrátový přenos zvuku a Handsfree

Přehrávejte hudbu bezdrátově i na velkou vzdálenost, nebo využijte možnosti integrovaného mikrofonu a pomocí funkce handsfree vyřizujte hovory s telefonem v kapse.

Bezdrátový přenos zvuku a Handsfree

Perfektní zvuk

Sluchátka E-series Binks i přes své minimalistické zpracování překvapí kvalitním a vyváženým zvukem.

Perfektní zvuk

Parametry E-series Binks

Verze Bluetooth4.1
Bluetooth čipEDR + HFP + HSP + A2D2 + AVRCP
Dosah Bluetoothaž 10 metrů
ZvukStereo
BaterieLi-ion 70 mAh
Doba přehráváníaž 4 hodiny
Pohotovostní režimaž 150 hodin
Doba nabíjení90 minut
FunkcePřehrávání hudby, přepínání skladeb, regulace hlasitosti, handsfree, pozastavení přehrávání, indikační LED dioda, nabíjení přes USB.

Zatím tu nejsou žádné uživatelské recenze.
Po přihlášení k Vašemu uživatelskému účtu můžete přidat vlastní recenzi.

Napsat recenzi

BML E-series Binks

BML E-series Binks

Skvěle hrající kovová sluchátka, výdrž až 4 hodin přehrávání, Bluetooth 4.1, intuitivní ovládání na sluchátkách, funkce handsfree, magnetické špunty

15 dalších produktů ve stejné kategorii:

Jak vybrat kameru?