Našli jste lepší cenu?

BMLDCAM4

-1 000 Kč


1 199 Kč s DPH

Autokamera s kvalitním Full HD záznamem a užitečnými funkcemi v malém provedení. Široký úhel záběru 120°, praktické napájení skrz držák, nahrávání do smyčky, zamykání videa ručně či při nehodě, automatické nahrávání po nastartování, detekce pohybu, 1,5“ displej, české menu.

Detaily

Skladem

GPS:Ne
Rozlišení videozáznamu (px):1920x1080 (FullHD 1080p), 1280x720 (HD 720p), 640x480 (VGA SD 480p)
Konektivita:USB
Barva:černá
Úhel záběru:120°
Displej:1,5" LCD
Detekce rychlostních radarů:Ne
Senzor nárazu (G-senzor):Ano
Podpora paměťových karet:MicroSD
Maximální velikost paměťové karty:32 GB
Natáčení ve smyčce:Ano
Zamknutí záznamu proti přepsání:Ano
Automatické spouštění:Ano
Detekce pohybu:Ano
České menu:Ano
Zadní kamera:Ne
WDR (široký dynamický rozsah):Ne
Stabilizace obrazu:Ne
Způsob připevnění:Přísavka
Funkce:Senzor nárazu (G-senzor), Natáčení ve smyčce, Zamknutí záznamu proti přepsání, Automatické spouštění, Detekce pohybu

BML dCam4 - Malá, ale šikovná autokamera

Každým dnem se přesvědčujeme, že jezdit bez kamery do auta je hazard, ať už pro Vaši peněženku či pro Vaše nervy. Autokamera BML dCam4 je ideální volbou pro profesionální i sváteční řidiče. Díky malým rozměrům ji můžete nechávat v autě a hodí se tak pro každodenní použití. Full HD záznam s širokým úhlem záběru 120° a množství funkcí Vás zároveň nezklamou ani na nejdelších trasách. Určitě Vás potěší i praktické napájení skrz držák a 1,5“ displej s českým menu.

BML dCam4 - Malá, ale šikovná autokamera

Kvalitní záznamy ve Full HD

Kamera do auta BML dCam4 natáčí ve vysokém rozlišení Full HD s šířkou záběru 120°. Můžete se tak spolehnout, že v případě nehody budete mít přesvědčivé důkazy o jejím viníkovi. Autokamera ovšem nemusí být spojena jen s nepříjemnými událostmi – můžete si například zachytit krásnou cestu na dovolené.

Nenápadná kamera

Časté nasazování a sundávání kamery je pro mnoho lidí obtěžující a používají ji tak jen při delších cestách. Mnoho nehod se však stává v blízkém okolí bydliště, a proto je důležité používat autokameru při každé jízdě. BML dCam4 je malá a nenápadná (tzv. "hidden"), takže ji můžete nechávat v autě bez obavy z odcizení.

Nenápadná kamera

Displej a české menu

Součástí kamery je 1,5“ displej a vícejazyčné menu, ve kterém nechybí ani čeština. Ovládání je intuitivní a přehledné. Díky tomu si kameru velice snadno nastavíte, vždy přesně vidíte stav nahrávání a můžete si i záznamy přehrát přímo na displeji, než se rozhodnete, které si ponechat.

Široký úhel záběru

Kamera disponuje širokým úhlem záběru 120°. Neuteče Vám tak nic z toho, co se děje na silnici ani kolem ní.

Široký úhel záběru

Napájení přímo v držáku

Díky možnosti zapojit napájecí kabel přímo do držáku autokamery Vás nečeká žádné opakované zápasení s kabeláží a nastavování úhlu záběru. Prostě nacvaknete a jedete.

Napájení přímo v držáku

Nahrávání do smyčky

Kamera pořizuje a ukládá záznamy do smyčky, jejíž délku lze nastavit. Jakmile je paměťová karta plná, kamera začne automaticky přemazávat nejstarší nezamknutý záznam, aby uvolnil místo tomu nejnovějšímu. Nemusíte se tak vůbec starat o to, kolik volného místa Vám na kartě zbývá.

Nahrávání do smyčky

Zámek videa

Každý pořízený videozáznam je možné uzamknout a tím chránit proti přepsání cyklickým nahráváním. K zamknutí dojde buďto automaticky, když zabudovaný g-senzor zaznamená náraz či prudký manévr nebo můžete libovolný záznam uzamknout ručně.

Zámek videa

Automatické nahrávání

Jakmile připojíte kameru do napájení, automaticky se zapne a začne nahrávat. Díky tomu se Vám nikdy nestane, že byste vyrazili na cestu bez záznamu.

Automatické nahrávání

Detekce pohybu

BML dCam4 ohlídá auto i po dobu Vaší nepřítomnosti. Jakmile zaznamená před objektivem pohyb, spustí nahrávání a záznam uloží. Nevypátraným viníkům drobných kolizí při parkování je navždy konec.

Detekce pohybu

Technické parametry

Rozlišení videaFHD 1920x1080 (interpolované)
HD 1280x720
VGA 640x480
Formát videaAVI
Rozlišení fotaAž 3 Mpx
Formát fotaJPG
Velikost displeje1,5“
Úhel záběru120°
Typ pamětiMicro SDHC až 32 GB
KonektivitaMicro USB
Kompatibilita OSMS Windows / Mac OS

Zatím tu nejsou žádné uživatelské recenze.
Po přihlášení k Vašemu uživatelskému účtu můžete přidat vlastní recenzi.

Napsat recenzi

BML dCam4

BML dCam4

Autokamera s kvalitním Full HD záznamem a užitečnými funkcemi v malém provedení. Široký úhel záběru 120°, praktické napájení skrz držák, nahrávání do smyčky, zamykání videa ručně či při nehodě, automatické nahrávání po nastartování, detekce pohybu, 1,5“ displej, české menu.

24 dalších produktů ve stejné kategorii:

Jak vybrat kameru?