Našli ste lepšiu cenu?

BPT30FHD


99,00 € s DPH

Kamera do auta Blaupunkt BP 3.0 FHD GPS má vestavěný GPS modul, širokoúhlý objektiv, což vám umožní zachytit prakticky celý výhled před vozidlem. Vestavěný 2MPix CMOS je zodpovědný za kvalitu a detaily obrazu. Záznamy jsou ve kvalitě Full HD a je možné nastavit i další režimy. Uživatel má k dispozici 2,7" HD TFT LCD displej, který zobrazuje nahrávaný obraz v reálném čase.

Detaily

Nie je skladom

GPS:Áno
Rozlíšenie videozáznamu (px):1920x1080 (FullHD 1080p), 1280x720 (HD 720p), 640x480 (VGA SD 480p)
Rozhraní:HDMI, Micro USB
Záznam zvuku:Ano
Farba:čierna
FPS v plnom rozlíšení:30 fps
Maximálne FPS:60 fps
Uhol záberu:140°
Displej:2,7" LCD
Detekce rychlostních radarů:Ne
Senzor nárazu (G-senzor):Ano
WiFi:Ne
Výmenné filtre:Nie
Podpora paměťových karet:MicroSD
Maximálna veľkosť pamäťovej karty:64 GB
Natáčení ve smyčce:Ano
Zamknutí záznamu proti přepsání:Ano
Automatické spouštění:Ano
Detekce pohybu:Ano
Parkovací mód:Ano
Timelapse (časosběrný) režim:Ne
České menu:Áno
Vestavěná baterie:Ano
Zadná kamera:Nie
WDR (široký dynamický rozsah):Ne
Stabilizace obrazu:Ne
Kapacita akumulátoru (batérie) (mAh):600
Rozměry (mm, ŠxVxH):81,4x64,7x41
Hmotnost (g):105
Vlastnosti a funkcie:Záznam zvuku, Senzor nárazu (G-senzor), Natáčanie v slučke, Zamknutie záznamu proti prepísaní, Automatické spustenie, Detekcia pohybu, Parkovací mód
Napájanie:Akumulátor (batérie)

Kamera do auta Blaupunkt - BP 3.0 FHD GPS - má vestavěný GPS modul, se kterým je možné registrovat trasu, čas, ve kterém se událost odehrála a rychlost, jakou se vozidlo pohybuje. Na stránkách www.blaupunkt.com naleznete software s intuitivním uživatelským rozhraním, který umožňuje následnou analýzu zaznamenaného materiálu. Uložené informace jsou synchronizovány s videozáznamem, který umožňuje dokumentovat, kdy, kde a jakou rychlostí se vozidlo vybavené tímto rekordérem pohybovalo.
 

Kamera BP 3.0 má širokoúhlý objektiv, což vám umožní zachytit prakticky celý výhled před vozidlem. Vestavěný 2MPix CMOS je zodpovědný za kvalitu a detaily obrazu. Záznamy jsou ve kvalitě Full HD a je možné nastavit i další režimy: 1920x1080 (30 snímků za sekundu) / 1280x720 (60 fps) / 1280x720 (30 fps) / 640x480 (30 fps). Uživatel má k dispozici 2,7" HD TFT LCD displej, který zobrazuje nahrávaný obraz v reálném čase. Displej může být použit i k zobrazení záznamů.

Rekordér má funkci nahrávání ve smyčce a možnost nastavit délku nahrávky v rozmezí 1, 3 nebo 5 minut. Když bude na paměťové kartě nedostatek místa, přístroj automaticky odstraní nejstarší uložené soubory a nahradí je aktuálním záznamem. Chcete-li zabránit ztrátě důležitého záznamu, je k dispozici funkce SOS, které chrání soubor před automatickým vymazáním. Soubor uložen v režimu SOS lze při úpravách materiálu v počítači odstranit uživatelem. Dále je zařízení vybaveno snímačem přetížení (G-senzor), který také chrání záznam proti smazání při srážce nebo kolizi. Díky funkci monitorování parkoviště, je možné zaznamenat obraz při zastavení vozu na parkovišti. Pro správnou funkci zařízení je minimální hodnota osvětlení 1 LUX.

Kamera poskytuje maximální kvalitu a ostrost videa, pro co nejlepší identifikaci osob, aut a jejich evidenčních čísel. Kvalitní skleněné čočky objetivu, vysoce citlivý CMOS senzorširoký úhel záběru prostoru před vozidlem, zajistí detailní video záznamy i ve špatných světelných podmínkách.

 

BP 3.0 má funkci detekce pohybu, takže Rekordér spustí záznam pouze tehdy, když se před objektivem kamery objeví pohybující se objekt. Tuto funkci lze také použít k zapnutí rekordéru. Kromě toho je zde možnost automatického zapnutí fotoaparátu při zapnutí zapalování, pokud je napájecí kabel připojen. Kameru lze spustit i manuálně pomocí tlačítka na krytu. Při přepnutí do režimu focení, můžete pořizovat snímky s rozlišením 12M / 8M / 5M / 3M / 2M / 1,2M / VGA.

Rekordér má vestavěný mikrofon a reproduktor, který umožňuje nahrávat nejen obraz, ale i zvuk během provozu. Na boční straně najdete slot pro paměťové karty s podporou micro SD karet s maximální kapacitou 64 GB. Zařízení je napájeno pomocí micro USB konektoru s dodanou nabíječkou do auta. Kamera obsahuje i mini HDMI konektor pro přenos vysoce kvalitního zvuku a videa do kompatibilních externích zařízení.
 

Spolu s přístrojem je dodáván držák pro montáž na čelní sklo, nabíječka s dlouhým kabelem, umožňující diskrétní montáž, USB kabel a ke stažení je k dispozici software pro čtení dat uložených v paměti jednotky s GPS.

 

Specifikace:
Full HD kamera do auta
GPS: vestavěné
G-Sensor: vestavěný
2,7" HD TFT LCD barevný displej
140 ° Diagonální - Ultra Široký pozorovací úhel objektivu
Rozlišení videa: 1920 x 1080 (30 snímků za sekundu) / 1280 x 720 (60fps) / 1280 x 720 (30fps) / 640 x 480 (30fps)
Nahrávání ve smyčce 1 Min. / 3 min. / 5 min. / VYPNUTO
Podpora paměťových karet Class10 nebo vyšší - 64GB microSD-kartu (není součástí balení)
Zobrazení SPZ
Kapacita baterie: 600mAh Li-Ion akumulátor
Micro USB 2.0 a HDMI
Vestavěný mikrofon a reproduktor
Hmotnost: 105 g (kamera)
Rozměry kamery: 81,4 x 64,7 x 41,0 mm

Obsah balení: držák kamery, nabíječka do auta, USB kabel, uživatelský manuál i v CZ.

Software GPS pro Windows PC ZDE!

Software GPS pro MAC OS ZDE!


 

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.
Po prihlásení môžete pridať svoju recenziu.

Napísať recenziu

BLAUPUNKT DVR BP 3.0 FHD GPS

BLAUPUNKT DVR BP 3.0 FHD GPS

Kamera do auta Blaupunkt BP 3.0 FHD GPS má vestavěný GPS modul, širokoúhlý objektiv, což vám umožní zachytit prakticky celý výhled před vozidlem. Vestavěný 2MPix CMOS je zodpovědný za kvalitu a detaily obrazu. Záznamy jsou ve kvalitě Full HD a je možné nastavit i další režimy. Uživatel má k dispozici 2,7" HD TFT LCD displej, který zobrazuje nahrávaný obraz v reálném čase.

21 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Ako vybrať kameru?