Seznam produktů výrobce Blaupunkt

Blaupunkt je podnik založený v dnešním Německu v roce 1923 a zabývá se výrobou doplňků do automobilů, především výrobou autorádií, reproduktorů, zesilovačů a nově i kamer do auta.


Společnost byla založena v roce 1923 v Berlíně pod názvem Ideal Radiotelefon & Apparatefabrik. Až v roce 1938 se společnost přejmenovala na Blaupunkt, podle typických modrých puntíků, kterými byli označována sluchátka, která prošla kontrolou kvality.


Za dlouhá léta působení se společnost Blaupunkt stala jednou z nejoblíbenějších německých značek a inovátorem v mnoha oborech. Aktuálně přichází na trh kamery do auta od společnosti Blaunpunkt, které se vyznačují především příznivou cenou a jednoduchou manipulací.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
  • 2 079 Kč 2 548 Kč Skladem
    2 079 Kč 2 548 Kč

    Kamera do auta Blaupunkt BP 3.0 FHD GPS má vestavěný GPS modul, širokoúhlý objektiv, což vám umožní zachytit prakticky celý výhled před vozidlem. Vestavěný 2MPix CMOS je zodpovědný za kvalitu a detaily obrazu. Záznamy jsou ve kvalitě Full HD a je možné nastavit i další režimy. Uživatel má k dispozici 2,7" HD TFT LCD displej, který zobrazuje nahrávaný...

    Sleva!
    Předobjednávka
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Jak vybrat kameru?