Seznam produktů výrobce Garmin

Společnosti Garmin Ltd. vznikla v roce 1989, založili ji Gary Burrell a Min Kao. Garmin se zabývá především výrobou různých typů navigačních přístrojů pro auta, lodě, letadla, turisty a golfisty.


Gary Burrell a Min H. Kao mají letité zkušenosti na poli elektrotechniky. Gary Burrell pracoval dlouhá léta jako elektroinženýr ve společnosti King Radio, která vyráběla vysílačky, mimo jiné pro firmu Boeing. Min H. Kao se narodil na Tchaj-wanu, odkud odjel studovat do USA a později pracoval pro NASA a Armádu spojených států. Gary Burrell najal do pobočky King Radio právě Min Kaa, kdy se oba shodovali v budoucnosti navigace skrz GPS. V roce 1989, kdy ještě nebyl systém GPS plně funkční, opustili společnost King Radio a založili NavPro. Jelikož jejich konkurence založila společnost pod názvem ProNav, rozhodli se změnit název na GARMIN, tedy první tři písmena ze jmen obou zakladatelů.


V dnešní době Garmin vyvíjí i další zařízení pro automobily, například kamery do auta. Autokamery Garmin se vyznačují především kompaktními rozměry, kvalitním zpracováním a vysokou kvalitou záznamu.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
  • 4 590 Kč 4 990 Kč Skladem
    4 590 Kč 4 990 Kč

    Kamera do auta Garmin Dash Cam™ 55 reprezentuje samostatnou nahrávací kameru s možností záznamu videa včetně zvuku ve vysokém HD rozlišení s možností jeho sledování na 2 palcovém LCD displeji. Kamera má vynikající zorné pole s možností záběru celé komunikace před vozidlem. Objektiv kamery snímá obraz ve vysoké kvalitě jak při zhoršených světelných...

    Sleva!
    Předobjednávka
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Jak vybrat kameru?